Ο… πολυσυζητημένος Πατέρνικο στο Μπαρτσελόνα-Παναθηναϊκός – [Filathlos.gr]

imageΟι διαιτητές της Βαρκελώνης Οι Σρέτεν Ράντοβιτς (Κροατία), Καρμέλο Πατέρνικο (Ιταλία) και Εμίν Μόγκουλκοτς (Τουρκία) θα είναι οι τρεις διαιτητές, που θα σφυρίξουν την αναμέτρηση του Παναθηναϊκού ΟΠΑΠ με την Μπαρτσελόνα στη Βαρκελώνη. Ο πρώτος είχε σφυρίξει τη νίκη 89-84 του “τριφυλλιού” επί της Μακάμπι Τελ Αβίβ, καθώς επίσης και τη νίκη 76-710 των “πράσινων” επί της Μπαρτσελόνα στο πρώτο ματς των δυο ομάδων στο ΟΑΚΑ. Ο δεύτερος είχε σφυρίξει τη νίκη 93-80 του Παναθηναϊκού επί του Ολυμπιακού στο ντέρμπι των “αιωνίων” για τον πρώτο γύρο της Euroleague. Ο τρίτος είχε σφυρίξει τις ήττες 76-68 από τη Χίμκι και 86-83 από την Αρμάνι Μιλάνο. Γράψτε το σχόλιο σας.

.. Μπαρτσελόνα – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Παρασκευή 11 Ιανουαρίου, 22:00 Live Δείτε ζωντανά όλη την εξέλιξη του αγώνα! Κέρδισε φανέλα του Νικ Καλάθη to10.gr Ο Παναθηναϊκός ξεκίνησε ιδανικά την τέταρτη διαβολοβδομάδα της Euroleague, καθώς νίκησε την Μπάγερν Μονάχου και διατήρησε τις ελπίδες του για είσοδο στα play off της διοργάνωσης.

Πλέον οι πράσινοι ταξιδεύουν στη Βαρκελώνη όπου αύριο θα αντιμετωπίσουν την Μπαρτσελόνα με σκοπό το 2/2 που θα τους βάλει σε θέση ισχύος για την κατάληψη μιας εκ των 8 πρώτων θέσεων.

Η… to10.gr Ο Παναθηναϊκός ξεκίνησε ιδανικά την τέταρτη διαβολοβδομάδα της Euroleague, καθώς νίκησε την Μπάγερν Μονάχου και διατήρησε τις ελπίδες του για είσοδο στα play off της διοργάνωσης. Πλέον οι πράσινοι ταξιδεύουν στη Βαρκελώνη όπου αύριο θα αντιμετωπίσουν την Μπαρτσελόνα με σκοπό το 2/2 που θα τους βάλει σε θέση ισχύος για την κατάληψη μιας εκ των 8 πρώτων θέσεων.

Η… Ευρωλίγκα: Οι διαιτητές για τον Παναθηναϊκό στη Βαρκελώνη Tης Eurohoops team/ info@eurohoops.net Η Ευρωλίγκα ανακοίνωσε τους διαιτητές του σημαντικού αυτού κλασικού ντέρμπι της διοργάνωσης, με τον Κροάτη Σρέτεν Ράντοβιτς να είναι ο πρώτος ρέφερι της αναμέτρησης.

Μαζί του θα σφυρίξουν ο Ιταλός Καρμέλο Πατέρνικο και ο Εμίν Μογκουλκότς από την Τουρκία.

Δείτε τα τελευταία νέα Ο… πολυσυζητημένος Πατέρνικο στο Μπαρτσελόνα-Παναθηναϊκός Τους τρεις διαιτητές που θα βρεθούν στο “Palau Blaugrana” για το αυριανό (11/01, 22:00) παιχνίδι της 18ης αγωνιστικής της EuroLeague ανάμεσα σε Μπαρτσελόνα και Παναθηναϊκό, όρισε η διοργανώτρια αρχή. Πρόκειται για τον Κροάτη Σρέτεν Ράντοβιτς, τον Ιταλό Καρμέλο Πατέρνικο και τον Τούρκο Εμίν Μογκούλκοτς. Ο Ράντοβιτς σφύριξε φέτος στις νίκες του Παναθηναϊκού επί… ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ: ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ Τους διαιτητές που θα διευθύνουν τον αγώνα Μπαρτσελόνα-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ στη Βαρκελώνη για τη 18η αγωνιστική της Euroleague την Παρασκευή (11/01, 22:00) ανακοίνωσε η διοργανώτρια. Ο Κροάτης Σρέτεν Ράντοβιτς, ο Ιταλός Καρμέλο Πατέρνικο και ο Τούρκος Εμίν Μόγκουλκοτς αποτελούν την διαιτητική τριπλέτα. Ο Ιταλός ρέφερι δεν είχε οριστεί σε κάποιο παιχνίδι των “πρασίνων”..

. Ο..

. πολυσυζητημένος Πατέρνικο στο Μπαρτσελόνα-Παναθηναϊκός Ο Κροάτης Σρέτεν Ράντοβιτς, ο Ιταλός Καρμέλο Πατέρνικο και ο Τούρκος Εμίν Μόγκουλκοτς ορίστηκαν από την Ευρωλίγκα στην αυριανή αναμέτρηση Μπαρτσελόνα-Παναθηναϊκός. Ο δεύτερος ήταν στην τριάδα του ντέρμπι “αιωνίων” στο ΟΑΚΑ (93-80) και μετά το τέλος του ματς είχε αναφερθεί στο φύλλο αγώνα ότι ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος τον είχε κατηγορήσει πως πόνταρε 20.000 ευρώ στον..

.

Αυτές είναι οι “σφυρίχτρες” του Μπαρτσελόνα – Παναθηναϊκός (pic) Τους τρεις διαιτητές που θα βρεθούν στο “Palau Blaugrana” για το παιχνίδι της 18ης αγωνιστικής της Euroleague ανάμεσα σε Μπαρτσελόνα και Παναθηναϊκό όρισε η διοργανώτρια αρχή. Πρόκειται για τους Σρέτεν Ράντοβιτς, Καρμέλο Πατέρνικο και Εμίν Μογκούλκοτς, που θα βρεθούν στην Βαρκελώνη το βράδυ της Παρασκευής (11/01, 22:00) για την αναμέτρηση της ομάδας του Ρικ Πιτίνο. Palo News Digest Μην χάνεις τις ειδήσεις που σε ενδιαφέρουν, σε περιλήψεις στο κινητό σου! News Digest με τις σημαντικότερες ειδήσεις 3 φορές / ημέρα, ζωντανή Ροή με τη θεματολογία που σε ενδιαφέρει, Ηot Τopics από τα σημαντικότερα γεγονότα, Ροή Video και Offline πρόσβαση.

Κάντε Login για να αφήσετε το σχόλιό σας Θέλετε να αφήσετε το σχόλιό σας;
Μπορείς να κάνεις login εδώ ή κάνε εγγραφή από εδώ .
Όλα τα widgets Palo News Digest
Οι διαιτητές στα μίνι πριν από 20 λεπτά Patrick McCaw Scary INJURY | Warriors vs Kings | March 31, 2018 | 2017-18 NBA Season πριν από 8 λεπτά Atlanta Hawks vs Brooklyn Nets | January 9, 2019 πριν από 8 λεπτά Indiana Pacers vs Boston Celtics | January 9, 2019 πριν από 8 λεπτά Luka Doncic Teaches Kelly Oubre Jr A Lesson For Taunting Him! Mavericks vs Suns πριν από 8 λεπτά Turkish Airlines EuroLeague, Top 10 Blocks of Mid-Season πριν από 23 λεπτά Sean Kilpatrick ● WELCOME TO PANATHINAIKOS B.C ● Tribute 2016-2018 πριν από 24 λεπτά Sean Kilpatrick • Welcome to Panathinaikos ᴴᴰ πριν από 24 λεπτά AX Armani Exchange Olimpia Milan – FC Barcelona Lassa Highlights | EuroLeague RS Round 17 πριν από 54 λεπτά Houston Rockets Vs Milwaukee Bucks – Full Game Highlights – January 9th,2019 πριν από 54 λεπτά NBA Top 10 Plays of the Night | January 9, 2019 πριν από 54 λεπτά Luka Doncic WANTS THAT MVP Trophy! Full Highlights vs Suns 2019.01.09 – 30 Points, 6 Reb πριν από 1 ώρα 24 λεπτά James Harden on Giannis drilling him in head with pass: ‘S— hurt’ | NBA Sound πριν από 1 ώρα 39 λεπτά.

Celebrate the  relationship between two!